Psí útulek v Olomouci má dvě desítky nových svěřenců. Nově se totiž stará také o zvířata nalezená v krajském městě. Poslední roky službu zajišťovalo zařízení v Čechách pod Kosířem na Prostějovsku, a lidé, kterým se mazlíček ztratil, tak museli dojíždět. V olomouckém útulku se doposud starali například o psy zabavené z množíren nebo zvířata odchycená v okolních obcích.