Fakultní Thomayerova nemocnice v Praze postaví novou budovu urgentního příjmu za dvě miliardy korun. Stavba financovaná z většiny ze státního rozpočtu by měla začít letos a být dokončena do poloviny roku 2029. Ve středu to při návštěvě nemocnice řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).