Záchranáři vyjížděli na Strakonicku ve středu odpoledne k dítěti, které se topilo v rybníku. Podle dosavadních zjištění policie nezletilý spadl z paddleboardu. Po resuscitaci jej záchranáři letecky přepravili do nemocnice v Českých Budějovicích, uvedl to mluvčí policie Miroslav Šupík. Případ nyní prověřují kriminalisté.