Premiéři Česka, Maďarska, Polska a Slovenska se shodli na posílení spolupráce v rámci Visegrádské skupiny (V4), oznámil maďarský premiér Péter Magyar po schůzce se svými protějšky v Gödöllö u Budapešti. Té se účastnil i český ministerský předseda Andrej Babiš. „V4 je zpět,“ řekl doslova Magyar na tiskové konferenci. Spolupráce stojí na pevných základech a je schopná se vyrovnat výzvám 21. století, dodal.